O projektu

Rezidence Klement

  • 58

    výjimečných bytů

  • až 4+kk

    dispozice

Rezidence Klement navazuje nejen svojí polohou a náročností na úspěšně realizovaný projekt Rezidence Laurin, která s ní sousedí.

Rezidence je orientována tak, aby prosluněné byty s promyšlenými dispozicemi a velkými balkony či lodžiemi umožňovaly jedinečné výhledy na malebné scenérie údolí řeky Dyje, historické centrum města Znojma a protilehlý kopec Kraví hora.

Výjimečné byty v Rezidenci poskytnou Vám i Vaší rodině bezpečné a útulné zázemí.

Rezidence Klement nabízí rozmanitou nabídku atraktivních bytů co do velikostí i dispozic - 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk. Z celkové nabídky 58 bytů si určitě vybere každý právě ten, který odpovídá Vašim představám o novém a moderním bydlení, které je ideální jak po rodinu, tak pro investiční záměr.

V Rezidenci Klement budou byty umístěny v 2.,3.,4. a 5. nadzemním podlaží. První nadzemní podlaží bude určeno komerčnímu využití, kde rovněž můžete najít prostory právě pro Vaše podnikání. Kanceláře, obchodní prostory či ordinace budou připraveny v nadstandartním provedení a budou přínosem nejen vám-bydlícím.

Přímo z podzemních garáží, kde budou umístěny i sklepní kóje, se dostanete pohodlně výtahem do podlaží, ve kterém je umístěn Váš byt.

Zaujala Vás možnost bydlení v Rezidenci Klement?

Přejít na výběr bytu