Lokalita

Rezidence Klement se nachází v centru města Znojmo. Navazuje nejen svojí polohou a náročností na úspěšně realizovaný projekt Rezidence Laurin, která s ní sousedí

Město nadosah

Polohu Rezidence Klement ocení také ti z vás, kteří nechcete být závislí na dopravě autem a vyhovují vám jiné flexibilní způsoby přesunu městem. Centrum Znojma je od Rezidence Klement vzdáleno pouhých 10 minut.

Veškerá občanská vybavenost je rovněž v dosahu 5-10 minut, ať už jízdy autem či pěšky. Např. Mateřské a Základní školy, Supermarkety Lidl, Albert nebo Kaufland, stejně tak v těsné blízkosti Rezidence je MHD a vlakového nádraží.

Doprava

Ať už cestujete za prací či na výlet, ze Znojma se dostanete do centra Vídně nebo Brna do 60 minut pohodlné jízdy, nebo můžete využít dopravní spojení vlakem, případně autobusem.

Příroda

Potřebujete žít blízko přírody? Co žít blízko údolí řeky Dyje, která je vstupní branou k Národnímu Parku Podyjí? Na kole či autem se sem dostanete pohodlně do 10 minut.

Dále můžete pokračovat po značených trasách pro pěší i cyklo turistiku, které Vás přivedou k dominantám a zajímavým místům v okolí Znojma a Národního parku.

Zaujala Vás možnost bydlení v Rezidenci Klement?

Přejít na výběr bytu